Akademia Płaskiej Ziemi Katedra Astronomii – Spis Treści

This is the translation. The original web-page (oryginalna strona): http://flat-earth-academy.com/sci/astro/index-astro.htm

Podobnie jak w przypadku wielu przedmiotów rozważanych w płaskiej Ziemi PAN, ta strona jest niekompletna. Postaram się produkować więcej informacji dla Ciebie w odpowiednim czasie. W międzyczasie, co myślisz o tym, co jest w ofercie do tej pory?

Astronomia jest o tym, co dzieje się w niebie. I, jak Ziemia będzie częścią „niebios”, jeśli były, powiedzmy, na Księżycu, aspekty ziemi i co robi jest częścią astronomii.

Solar Eclipse, marzec 2015: Jak ja „widział”  w southen Anglii …. mimo chmur!

Kto mówi, że ziemia nie jest płaska?

„Oni” mówią, że Ziemia nie jest płaska … ale jak  TY  wiesz? Nie polecam mówienie ludziom, że uważasz, że ziemia jest płaska. Ale skąd wiesz, że nie jest? A jak duża jest to, gdy jesteś na to.


Nauka polega pomiar

Nie można uzyskać bardzo daleko w jakiejkolwiek nauki bez pomiaru rzeczy.

Następujące strony Zakładu Astronomii Flat Earth Akademii zawierać wyzwania dla Ciebie. (I bardzo kilka faktów, aby dowiedzieć się).

Słońce. Zmierz to.  Jak duże  jest słońce? Albo,  jak daleko  jest on od ziemi?

Zegary słoneczne. Która godzina?  Jak długo to „dzień”? Rok?

Słońce. Gdzie to jest? … A …  gdzie na niebie? Teraz? Gdzie będzie dwie godziny od teraz? Miesiąc temu w tym czasie? Kiedy widać stąd? Patrząc z Tombuktu? Itd. (Patrz również następny temat!)

Słońce. Gdzie to jest? … B …  zwraca te same pytania jak w poprzednim temacie … ale zwraca się do nich w sposób bardziej bezpośredni, a jako projekt dla zespołu … lub dedykowanego Singleton.

Meridian Cassini w Bolonii. Uwagi dotyczące ważnym urządzeniem pomiarowym … i na wyborna książki!


Wszechświat … ale nie „Życie”, a nie (całkiem) „Wszystko”

Wybacz ukłon Douglas Adams, jeśli był zbyt ciężki?

W tej części indeksu sekcji Astronomy, próbuję cię, logicznie, aw „ugryźć wielkości” kawałki tylko to, co  jest  we wszechświecie, tak? Okazało się, że to większy projekt niż sądziłam.

Omówienie „rzeczy” na niebie nad naszymi głowami. Wprowadzenie do różnych rzeczy przyjrzymy się bardziej szczegółowo na podstronach. Prawdopodobnie najlepiej zacząć tutaj, ponieważ stara się wyjaśnić, w jaki sposób bity do siebie pasują.

Konstelacje i ZodiakStrona „szczegół”. Nawet jeśli tylko uczyć się jeden lub dwa, że będzie użyteczny początek.

Planety. Jak planety zostały po raz pierwszy dostrzeżone. Co sprawia, że „inny”, po prostu patrząc na nich, z gołym okiem na niebie.

Jeśli chcesz wiedzieć coś o prawdziwych wymiarów układu słonecznego … średnic obiektów średnice orbitach, masz szczęście. Mam stronę dla was o tym. (To tam link w pierwszym zdaniu przejście).

Linie na niebie„Rektascensja” i „deklinacja”: Układ współrzędnych dla tego, co jest w górze, tak że lokalizacja dowolnego obiektu można szybko określić, łatwo (jeśli wiesz jak) i precyzyjnie.

Przyjść … stron na …

-The sezony, na ziemi i gdzie indziej
-Notable konkretne obiekty
górotworu Księżyc